Radża Joga Śhigatse - polub nas na Facebook'u

Świątynia Śhigatse
Bractwo Złotej Szaty
Płomień Śigatse
Raja Yoga

Świątynia Śhigatse


shigatse

Tybetański klasztor Tashilhunpo w Śhigatse

Oto jak o tej pięknej świątyni mówią Mistrzowie Radża Jogi:

"Świątynia Śigatse jest sanktuarium Pełni Mądrości, gdzie przebywają wtajemniczone dusze arhatów pracujące dla Boga na drugim promieniu ewolucji zwanym promieniem miłości-mądrości. Promień ten w pełni wyraża się przez Pojedyńcze Oko Pełne Światła i Współczucia. Tylko czysta dusza może w pełni doświadczyć czym jest duchowa energia promienia ewolucji. Można powiedzieć, iż Śigatse to świątynia Bożej Mądrości na naszej planecie, sanktuarium złocistej aury rozumiejących serc, mistyczna siedziba mędrców stworzonych z Miłości. Można rozumieć, że jest to Niebo Wisznu, Niebo Maitreji, Kalkina, Niebo Chrystusa.

Duchowy Zwierzchnik sanktuarium Bractwa Śigatse jest mistrzem i przewodnikiem wszystkich dusz zaangażowanych w służbę pomagania innym istotom w wyzwoleniu z trosk i cierpień doczesności w świecie ludzi, zwierząt i demonów.

Zrozumienie fundamentalnej prawdy o jedności źródła z którego pochodzą wszystkie religie wschodu i zachodu, oraz zrozumienie esencjonalnej jedności wszystkich nauk religijnych, to pierwszy próg oświecenia na promieniu Miłującej Mądrości Bożej. Jest to kamień węgielny na ścieżce do Świątyni Śigatse. Prawda o tym, że wszystkie tak z pozoru różnorodne i odmienne religie są w swej istocie jedną i tą samą religią objawianą światu przez błogosławionego Nauczyciela Świata za pośrednictwem posyłanych światu Proroków, to owa wąska i ciasna brama przez którą przechodzili nieliczni wybrańcy jako przez wrota Pierwszego Wtajemniczenia Duchowego. Wiedza ta towarzyszyła pokoleniom wyznawców wszystkich wiar jako pewne poczucie, iż istnieje tylko jedna i jedyna prawdziwa religia. Jest to Boża religia miłującej Mądrości."

Raja Yoga
© 2003-2012 Bractwo Złotej Szaty Świątyni Mądrości Śigatse. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: raani@shigatse.pl