Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla pupila.

Zabawa z czworonogiem jest dobrą szansą, żeby spożytkować energię swojego zwierzaka, a jednocześnie pogłębiać zaufanie. Codzienne zabawy wpływają dobrze na formę psa, a także dają frajdę właścicielowi. Zabawy warto jest wzbogacać z pomocą zabawek dla psów. Na rynku odnajdziemy niemało różnorodnych kategorii zabawek dla psów, ale jak wybrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę dostaniemy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych wielkościach, pasujących do gabarytów naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu tworzyw, są piłki gumowe, materiałowe lub plastikowe. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów są stałe, jednak trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie udławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się zbyt mała. Kupując nową piłkę nie zapominajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to niezwykle ważne, gdy jesteśmy opiekunami małych ras psów, takich jak pudle albo yorki, dla których dobieramy niestandardowe rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy wyszaleć się z psem na świeżym powietrzu świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pies może wybiegania się. Jeśli podopieczny wie jak aportować, warto kupić frisbee dla psa o dobranej średnicy, tak aby zwierzakowi wygodnie było przenosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa zabawką w czasie zabawy, więc w celu uniknięcie bolesnych wypadków szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

szelki dla psa https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-na-spacer_Szelki-dla-psa-32926.html